Kayıt Ol

Üyelik Sözleşmesi

Kayıt işlemine devam etmek için aşağıdaki sözleşmeyi kabul edin.


  1. Bu sözleşme, Çetin Matbaacılık ( ÇETİN Matbaacılık Basım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ) tarafından üretilen E-Yıllık yazılımında yazılmış olan yazıların gönderimini düzenler. Program ve ekindeki her türlü dokümanın telif hakları Çetin Matbaacılık ( ÇETİN Matbaacılık Basım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. )’ne ait olup, 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasası ile koruma altına alınmıştır.
  2. Kullanıcı tarafından yıllık kapanış tarihine kadar onaylanmamış veya kaldırılmamış yazılar otomatik olarak onaylanmış sayılacaklardır.
  3. E-Yıllık yazılımı üzerinden yazlılan onay verilmiş yıllık ( Yıllık) yazılarının üzerindeki kelime hataları, imla hataları ve bu yazılardan doğabilecek olan tüm sorumluluklardan kullanıcı sorumludur, Çetin Matbaacılık ( ÇETİN Matbaacılık Basım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve doğacak maddi ve yasal sonuçlardan sorumlu tutulamaz.
  4. Çetin Matbaacılık ( ÇETİN Matbaacılık Basım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ) kullanıcı hatası, sistem arızası, virüs etkisi v.b. nedenlerle girilen bilgilerin hasar görmesinden veya yok olmasından sorumlu tutulamaz.
  5. Çetin Matbaacılık ( ÇETİN Matbaacılık Basım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ) programın yanlış yada yasalara aykırı olarak kullanılmasından doğacak maddi ve yasal sonuçlardan sorumlu tutulamaz.
  6. Her ne şekilde olursa olsun Çetin Matbaacılık ( ÇETİN Matbaacılık Basım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. )‘den talep edilecek mali sorumluluk programa ödenen tutarı geçemez.
  7. Kullanıcı bu sözleşmeye aykırı olarak hareket ederse Çetin Matbaacılık ( ÇETİN Matbaacılık Basım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ) sözleşmeyi tek yanlı olarak feshedebilecektir. ÇETİN Matbaacılık Basım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

ÇETİN Matbaacılık Basım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Adres
Davutpaşa Caddesi Güven Sanayi Sitesi C Blok
No:229 Topkapı - İSTANBUL

Telefon
+90 212 576 59 85
+90 212 565 60 36

Faks
+90 212 674 36 49